آخرین ادرس بدون فیلتر سایت کلیک کنید

X

  اشنایی با بخش های متفاوت پلیر پخش آنلاین

  در این آموزش تلاش، میکنیم شما عزیزان را با بخش های متفاوت پلیر پخش آنلاین ناین مووی اشنا کنیم و قابلیت های متفاوت این پلیر پخش آنلاین را به صورت تصویری توضیح دهیم. با ناین مووی همراه باشید. در حال حاضر 9 مووی دو پلیر پخش آنلاین دارد و در صورتی که با هرکدام از موارد دچار مشکل بودید، میتوانید از پلیر بعدی استفاده کنید.

  قابلیت های پخش کننده آنلاین :

  – پخش و توقف

  – نمایش تمام صفحه

  – نمایش زیرنویس و تغییرات زیرنویس (شامل فونت – اندازه – رنگ و …)

  – قابلیت افزودن زیرنویس شخصی

  – کنترل سرعت نمایش

  – کنترل ویدئو توسط دکمه های کیبورد در حالت تمام صفحه

  * پخش آنلاین :

  این پخش آنلاین همانطور که در تصویر میبینید از 14 بخش تشکیل شده است که امکانات این پلیر را تشکیل می دهند؛ در ادامه به شرح هر بخش خواهیم پرداخت.

  پخش آنلاین 9 مووی

       1. این بخش کنترلر کلی پخش و عقب و جلو بردن پلیر است؛ قابلیت های پخش یا توقف نمایش و جلو یا عقب بردن زمان عنوان به مدت 10 ثانیه را شامل میشود.

  2. پوستر عنوان و دکمه بازگشت به صفحه عنوان؛ این بخش تنها در زمان توقف اجرای عنوان قابل نمایش است و هدف آن یاداوری قسمت یا نام عنوان و بازگشت به صفحه اصلی سایت می باشد.

  3. دکمه جست و جو گر عنوان که برای تغییر زمان به صورت دستی قابل استفاده است. در پایان قابلیت نمایش زمان باقی مانده و یا زمان گذشته را داریم که با کلیک بر روی تایمر وضعیت تغییر خواهد کرد.

  4 و 12 . دکمه های کنترل گر صدا برای قطع صدا یا افزایش و کاهش صدا.

  5 و 11 . دکمه فعال یا غیرفعال کردن زیرنویس به صورت فوری.

  2

        6. دکمه انتخاب زیرنویس و سرعت پخش؛ در این قسمت قادر خواهید بود سرعت پخش عنوان را بنا به نیاز خود تغییر دهید. در صورتی که عنوان دارای 2 یا چند زیرنویس باشد، میتوانید از این قسمت زیرنویس دیگری را انتخاب نمایید.

  7 و 10 . دکمه حالت تمام صفحه نمایش؛ با فشردن این دکمه پلیر به صورت تمام صفحه درآمده و قادرخواهید بود توسط دکمه های کیبورد، پلیر را مدیریت کنید . به طور مثال با با دکمه بالا و پایین کیبورد میتوانید صدا را کم و زیاد نمایید.

  9. دکمه افزودن زیرنویس؛ توسط این دکمه شما قادر خواهید بود یک زیرنویس شخصی از سیستم خود را به پلیر اضافه و نمایش دهید.

   

  4

       13. تنظیمات زیرنویس؛ با فشردن این دکمه تنظیمات زیرنویس عنوان برای شما باز خواهد شد. شما قادرید نمایش یا عدم نمایش زیرنویس، رنگ پس زمینه متن، اندازه فونت زیرنویس، فونت زیرنویس، رنگ متن خود زیرنویس و رنگ پس زمینه متن را تغییر دهید.

  3

   

  14. قسمت ها؛ توسط این بخش می توانید بدون مراجعه به صفحه عنوان کیفیت مدنظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در صفحه سریال ها توسط این دکمه قادر خواهید بود بین قسمت های متفاوت همان کیفیت جا به جا شوید.

   

  * پخش آنلاین 2 :

  5

   این پلیر، یک پلیر ساده و کاربردی است و تنها قابلیت های ابتدایی و پایه پخش انلاین اولیه را دارا می باشد. شما میتوانید در این پلیر از این قابلیت ها بهره مند شوید :

  – توقف و اجرای عنوان

  – جلو و عقب بردن توسط بردار

  – تغییر صدا و قطع صدا

  – تمام صفحه کردن عنوان

  – نمایش یا عدم نمایش زیرنویس

  – سرعت پخش

  – اضافه کردن زیرنویس شخصی

  – تغییرات مربوط به زیرنویس

  نظرات کاربران

  نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
  هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !